Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kinol napisał:
a co do picia... zajrzyj do słownika języka polskiego, skoro nawet nie wiesz o czym piszę.[/quote] bueheheeheh, sorki ale mnie rozbawiłaś w takim bądź co bądź smutnym temacie. [quote name='kinol' post='113304' date='4.04.2009, 12:54:43']A Twój błąd to myślenie, że zwykli ludzie, bez znajomości i tyłków na wysokich stołkach w urzędach, itp. nie mogą zrobić nic. I tu się mylisz, bo każdy z nas może to poprawić nie tylko swoją rozwagą.
Dobrze, niech więc zwykli ludzie coś robią a nie tylko piszą czego to oni by nie zrobili lub co im się marzy. Pisać można wszystko, krytykować, doradzać, po to istnieją fora. Jednak do realizacji droga daleka, chociaż nie niemożliwa z tym, że trzeba być realistą i wiedzieć co i kiedy mozna zrobić. Przypuszczam, ze na dzień dzisiejszy a nawet niedaleką przyszłosć nie jesteś w stanie nic zdziałać poza tym, ze sobie napiszesz tu i tam, więc nie unoś się tak i wracaj do zabawy w detektywa, to na razie wychodzi ci najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bueheheeheh, sorki ale mnie rozbawiłaś w takim bądź co bądź smutnym temacie. Dobrze, niech więc zwykli ludzie coś robią a nie tylko piszą czego to oni by nie zrobili lub co im się marzy. Pisać można wszystko, krytykować, doradzać, po to istnieją fora. Jednak do realizacji droga daleka, chociaż nie niemożliwa z tym, że trzeba być realistą i wiedzieć co i kiedy mozna zrobić. Przypuszczam, ze na dzień dzisiejszy a nawet niedaleką przyszłosć nie jesteś w stanie nic zdziałać poza tym, ze sobie napiszesz tu i tam, więc nie unoś się tak i wracaj do zabawy w detektywa, to na razie wychodzi ci najlepiej.
co za idiota przetsan sie klocic jak jakis palant ktory niema sie czego uczepic to juz uczepia sie byle czego!!!!!!jak ludzieska chca cos zrobic to im tego nie zabraniaj bo sam i ja wiem ze mozna np pisac petycje i takimi rzeczami duzo uzyskac a efekt moze byc piorunujacy i skuteczny bedziemy pisac czy ci sie to podoba czy nie a jak narazie to tylko ty tu krytykujesz czyjes posty panie madralinski!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bueheheeheh, sorki ale mnie rozbawiłaś w takim bądź co bądź smutnym temacie. Dobrze, niech więc zwykli ludzie coś robią a nie tylko piszą czego to oni by nie zrobili lub co im się marzy. Pisać można wszystko, krytykować, doradzać, po to istnieją fora. Jednak do realizacji droga daleka, chociaż nie niemożliwa z tym, że trzeba być realistą i wiedzieć co i kiedy mozna zrobić. Przypuszczam, ze na dzień dzisiejszy a nawet niedaleką przyszłosć nie jesteś w stanie nic zdziałać poza tym, ze sobie napiszesz tu i tam, więc nie unoś się tak i wracaj do zabawy w detektywa, to na razie wychodzi ci najlepiej.
Mów do słupa, a słup, jak d**a. Tylko tak chce mi się skomentować Twoje słowa. I trudno. Miłej zabawy, skoro Ciebie to bawi. Z mojej strony koniec. Chcesz, to kłóć się dalej, ale chyba pomyliłeś tematy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michal napisał:
co za idiota przetsan sie klocic jak jakis palant ktory niema sie czego uczepic to juz uczepia sie byle czego!!!!!!jak ludzieska chca cos zrobic to im tego nie zabraniaj bo sam i ja wiem ze mozna np pisac petycje i takimi rzeczami duzo uzyskac a efekt moze byc piorunujacy i skuteczny bedziemy pisac czy ci sie to podoba czy nie a jak narazie to tylko ty tu krytykujesz czyjes posty panie madralinski!!!!!!
Najpierw idź do szkoły, naucz się pisać poprawnie i czytać ze zrozumieniem bo cię wysmieją razem z twoimi petycjami. Ale wy ludzie kulturalni jesteście, nie ma co. Przecież tutaj każdy z wielkiej metropolii tylko mu słoma wystaje z obuwia. Pozdrawiam i życzę sukcesów w walce o poprawienie bezpieczeństwa na ulicach i osiedlach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najpierw idź do szkoły, naucz się pisać poprawnie i czytać ze zrozumieniem bo cię wysmieją razem z twoimi petycjami. Ale wy ludzie kulturalni jesteście, nie ma co. Przecież tutaj każdy z wielkiej metropolii tylko mu słoma wystaje z obuwia. Pozdrawiam i życzę sukcesów w walce o poprawienie bezpieczeństwa na ulicach i osiedlach.
sam sobie odpowiadasz na swoja kulture hahha!!! jak kazdy tutaj to w takim razie i ty tez jestes z wielkiej metropolii i tobie sloma wystaje z obuwia tak jak nam wszystkim tutaj..... pozatym dobrze ze ty jestes kulturalny pieprzac glupoty o swoich racjach w temacie absolutnie nie do tego a przy okazji obrazasz wszystkich na forum wlacznie ze soba zreszta ......czytac ze zrozumieniem to chyba ty nie umiesz jesli myslisz ze to ja bede pisal ta petycje czy robil bede cokolwiek innego a o moja pisownie sie nie mart bo ta forma na forum mnie do takiej pisowni nie zobowiazuje.... ludzie bez jaj!! szukaja Marka a tu jakis pismak sobie zarty stroi a ja zaluje ze dalem sie sprowokowac prostakowi do czego sie musze przyznac bez bicia.... o czlowieka matole chodzi a nie o moja racje czy twoja zrozum to w pore i naucz sie najpierw myslec a pozniej pisac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sam sobie odpowiadasz na swoja kulture hahha!!! jak kazdy tutaj to w takim razie i ty tez jestes z wielkiej metropolii i tobie sloma wystaje z obuwia tak jak nam wszystkim tutaj..... pozatym dobrze ze ty jestes kulturalny pieprzac glupoty o swoich racjach w temacie absolutnie nie do tego a przy okazji obrazasz wszystkich na forum wlacznie ze soba zreszta ......czytac ze zrozumieniem to chyba ty nie umiesz jesli myslisz ze to ja bede pisal ta petycje czy robil bede cokolwiek innego a o moja pisownie sie nie mart bo ta forma na forum mnie do takiej pisowni nie zobowiazuje.... ludzie bez jaj!! szukaja Marka a tu jakis pismak sobie zarty stroi a ja zaluje ze dalem sie sprowokowac prostakowi do czego sie musze przyznac bez bicia.... o czlowieka matole chodzi a nie o moja racje czy twoja zrozum to w pore i naucz sie najpierw myslec a pozniej pisac
Przykłady proszę, jak na razie to ja tutaj jestem wyzywany od prostaków, idiotow itp. No chyba, że to u ciebie normalne słownictwo? A widzisz, wystarczyło zwrócić uwagę i już twoja pisanina stała się bardziej czytelna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu miales zamiar po to tutaj pisac zeby kogos wq... człowieku jest tyle forum a jak masz problem to polecam narzekalnia.pl tam sie wyzyj a tutaj daj spokój bo kazdy chce pomóc jak tylko moze nie dziwne ze ta sprawa jest nagłosniona bo zginela osoba nie wiadomo jak...gdzie...dlaczego szok ...nie dajmy aby tej sprawie przycichnac dziennik niech pisze ciagle byle co ale niech pisze trzeba ciagle byc na wierzchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie tez czasem kinol sherlock wnerwia ale jak na razie najmądrzej mowi wiec cisza ma byc!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEST FORUM KOMU INNEMU POSWIECONE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ADA napisał:
mnie tez czasem kinol sherlock wnerwia ale jak na razie najmądrzej mowi wiec cisza ma byc!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEST FORUM KOMU INNEMU POSWIECONE!
No cóż, moge tylko przeprosić, za "wnerwianie", ale co ja poradzę, że interesuję się tą sprawą... :| W każdym bądź razie nie mam na celu ani wnerwiania, ani irytowania, ani innych temu podobnych rzeczy, jak i "bycia detektywem"... Po prostu czekam na wieści o Marku, jak każdy z nas tu obecny zapewne i to by było na tyle. A Gocha ma rację - nie można dać sprawie przycichnąć swoją drogą, bo dla mnie tak samo jest to i przerażające i smutne, że młody człowiek ginie bez żadnego śladu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno też jakaś dziewczynka zaginęła? Odnalazła się już? Kinol, wcale nie uważam, ze nie trzeba działać ale tak jak napisałem, mądrze i stopniowo. Miasto ma w planach dalszą rozbudowę sieci monitoringu i na pewno za jakiś czas tych kamer będzie więcej. Tutaj wybuchła jakaś dziwna panika, wielu chciałoby od razu podjęcia pewnych działań a tak się nie da. Czy są jakieś nowe informacje o zaginionym? Czy policja coś ustaliła, jakieś nowe fakty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ADA napisał:
mnie tez czasem kinol sherlock wnerwia ale jak na razie najmądrzej mowi wiec cisza ma byc!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEST FORUM KOMU INNEMU POSWIECONE!
Rozkazywać to sobie możesz swojemu psu lub facetowi dziewczynko. Jeżeli uważasz, ze naruszono regulamin forum to zawsze możesz zgłosić to do moderatora lub admina o ile wiesz jak się to robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Podobno też jakaś dziewczynka zaginęła? Odnalazła się już? Kinol, wcale nie uważam, ze nie trzeba działać ale tak jak napisałem, mądrze i stopniowo. Miasto ma w planach dalszą rozbudowę sieci monitoringu i na pewno za jakiś czas tych kamer będzie więcej. Tutaj wybuchła jakaś dziwna panika, wielu chciałoby od razu podjęcia pewnych działań a tak się nie da. Czy są jakieś nowe informacje o zaginionym? Czy policja coś ustaliła, jakieś nowe fakty?
Zapewne chodzi o Magdalenę Pyzik. Nie odnalazła się jeszcze (chyba), ogłoszenie o jej zaginięciu jest nadal w bazie osób zaginionych na stronie ITAKI. A co do Marka, to podpisuję się pod pytaniem. Coś na razie ucichła ta sprawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Kinolku, sprawa nie ucichła i nie damy jej ucichnąć , aż do odnalezienia Marka!!!!!!!!! Dzisiaj trwają poszukiwania Marka w lasach przy trasie na Kraśnik. Szuka Go co najmniej 60 osób. Szuka Rodzina i znajomi Rodziny. Są też uczniowie z Gimnazjum w Dębowej Kłodzie /w tej szkole uczą Rodzice Marka/. NIECH NIKT NIE MYŚLI ŻE ZREZYGNUJEMY Z POSZUKIWAŃ!!!! NIE SPOCZNIEMY NIM ZNAJDZIEMY!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki, oby poszukiwania były owocne... Ja cały czas mam nadzieję, że chłopak żyje i pewnie każdy inny też, mimo, że to już tyle czasu minęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinol napisał:
Trzymam kciuki, oby poszukiwania były owocne... Ja cały czas mam nadzieję, że chłopak żyje i pewnie każdy inny też, mimo, że to już tyle czasu minęło.
Nie każdy. Od początku uważam, ze padł ofiarą przestępstwa i nie żyje. To nie był chłopak który zachowywał się nieodpowiedzialnie, rodzice go dobrze wychowali, dlatego wątpię, ze przykładowo wyjechał i nie daje znaku życia wiedząc co się dzieje z jego rodziną, jak bardzo bliscy to przezywają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie każdy. Od początku uważam, ze padł ofiarą przestępstwa i nie żyje. To nie był chłopak który zachowywał się nieodpowiedzialnie, rodzice go dobrze wychowali, dlatego wątpię, ze przykładowo wyjechał i nie daje znaku życia wiedząc co się dzieje z jego rodziną, jak bardzo bliscy to przezywają.
Wcale nie twierdzę, że mógłby wyjechać. Mam tylko nadzieję, że "gdzieś tam" jest, i mimo wszystko żyje... Nawet, jeśli to złudna nadzieja, to dopóki nic nie będzie wiadomo na pewno, to nie chcę zgadywać, co się z Nim stało....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy już coś wiadomo?? piszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to co tutaj napisano (wpis z godz. 16.35) jest choć w połowie prawdziwe?? -> http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php...20&start=20 ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja założę najgorszy scenariusz z możliwych bo i takie trzeba brać pod uwagę Moim zdaniem wujek siedząc za granica narobił sobie kaszany wchodząc w jakieś kontakty czarne, chcąc spłacić dług wplątał w to właśnie chłopaka, a niestety rynek organów ciągle się rozwija pod względem zapotrzebowania na dawców. Niestety czarny scenariusz ale moim zdaniem najbardziej prawdziwy, Panowie policjanci za dupę wujka, jak to ktoś kiedyś powiedział z akumulatorem na jajach jeszcze nikt nie skłamał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik 1222 napisał:
a ja założę najgorszy scenariusz z możliwych bo i takie trzeba brać pod uwagę Moim zdaniem wujek siedząc za granica narobił sobie kaszany wchodząc w jakieś kontakty czarne, chcąc spłacić dług wplątał w to właśnie chłopaka, a niestety rynek organów ciągle się rozwija pod względem zapotrzebowania na dawców. Niestety czarny scenariusz ale moim zdaniem najbardziej prawdziwy, Panowie policjanci za dupę wujka, jak to ktoś kiedyś powiedział z akumulatorem na jajach jeszcze nikt nie skłamał.
A czego uważasz że jak ktoś siedzi za granica to od razu jakieś lewe interesy? I przestańcie już tymi narządami, bajek się nasłuchaliście;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...